Węzeł Multimodalny przy Dworcu Łódź Fabryczna

Tym razem zostaliśmy wybrani przez łódzki Zakład Dróg i Transportu do przygotowania nietypowego projektu. Jest to prowadzenie punktu widokowego w centrum Łodzi!

Punkt widokowy, czyli pomieszczenie na XV piętrze wieżowca Textilimpexu, zostało przez nas odnowione, a od 2 listopada 2015 punkt został udostępniony mieszkańcom miasta. Będziemy nadzorować projekt oraz prowadzić tę atrakcję przez 14 miesięcy. W trakcie trwania akcji przewidujemy ciekawą promocję, konkursy z nagrodami oraz interesujące spotkania. Przede wszystkim gwarantujemy odwiedzającym niesamowity widok na budowę Dworca Łódź Fabryczna oraz EC1, na cały obszar Nowego Centrum Łodzi.

Wyjątkowe miejsce i nietypowa sceneria projektu to nasza zasługa. Wyposażyliśmy punkt widokowy w lunety, dzięki którym możemy być bliżej tętniącego życiem placu budowy, tablety z bieżącymi informacjami na temat budowy, a także aplikacje które możemy odtworzyć na własnych smartfonach. Na wszystkie pytania odwiedzających na temat przebiegu i planów remontu udziela nasz pracownik.