Piaski - Tu Się Inwestuje !

APLAN Media Group wygrał po raz kolejny przetarg na promocję Gminy Piaski na arenie międzynarodowej. Prowadzimy kampanię reklamową dla oferty inwestycyjnej miasta Piaski nie tylko na terenie Polski, ale całej Europy. 

Gmina Piaski jest jedną z największych gmin w Polsce, leżącą na południowy wschód od Lublina. Założeniem miasta jest wykorzystanie marki do promocji obszaru oraz wszelkich przedsięwzięć o charakterze gospodarczym związanych z gminą. W zakres promocji wchodzi reklama na targach branżowych, kampania informacyjna w mediach tradycyjnych oraz w Internecie. Gmina prowadzi działania promocyjne na rynkach krajowym i międzynarodowym.

Do naszych zadań należało między innymi zaprojektowanie oraz publikacja ogłoszeń Gminy w prasie anglojęzycznej i ogólnopolskiej, reklama Gminy na terenie lotniska Balice, Okęcie, Lublinek i Ławica, prowadzenie boksu Gminy na terenie wirtualnych targów oraz prowadzenie i uzupełnianie oferty inwestycyjnej Gminy w wyszukiwarkach nieruchomości. Dzięki współpracy z firmą APLAN, Gmina Piaski udostępniła potencjalnym inwestorom możliwość korzystania z przemyślanego systemu komunikacji i promocji skierowanego do przyszłych i obecnych klientów oraz partnerów biznesowych.