Misja Niska Emisja

Nasza firma kompleksowo obsługuje projekt pt. „Zielony klimat Miasta Łodzi - główna misja - niska emisja”. Jest to przedsięwzięcie współfinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

W ramach edukacji ekologicznej mieszkańców województwa łódzkiego prowadzone są działania mające na celu podniesienie świadomości proekologicznej oraz zmianę postaw konsumentów energii na bardziej oszczędnościowe.

Na potrzeby projektu przygotowaliśmy obszerny serwis internetowy oparty na naszym autorskim systemie CMS. Znajdują się w nim najnowsze wiadomości z dziedziny ekologii, komentowane na bieżąco działania projektowe oraz ekologiczny przewodnik. Dodatkowo w ramach projektu opracowaliśmy materiały reklamowe, ulotki, plakaty, artykuły prasowe oraz gadżety związane z tematyką ekologiczną. Trafiły one do mieszkańców miasta podczas  Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła - Light. Move. Festival. Kolejną inicjatywą były spotkania z mieszkańcami, podczas których łodzianie mogli zapoznać się z tematyką ekologii oraz wymienić klasyczne żarówki na ekologiczne świetlówki. Całościowe opracowanie projektu zaowocowało współpracą z Urzędem Miasta Łodzi oraz poszerzyło nasze kompetencje w zakresie zagadnień prośrodowiskowych.