Kutno Miasto Witające Różami

Agencja Reklamowa APLAN została wybrana do poprowadzenia Ogólnopolskiej Kampanii Reklamowej miasta Kutno, w związku z projektem pt. "Kutno Miasto Róż"

Kutno jest miastem róż. Kwiat ten stał się symbolem piękna i rozkwitu miasta. Róże znaczyć będą ulice i szlaki, domy i urzędy. Dzięki Systemowi Identyfikacji Miejskiej logo znajdzie się na wszystkich tabliczkach z nazwami ulic, nazwami przystanków, planach miasta oraz tablicach informacyjnych dla turystów. Nasza agencja w błyskawicznym tempie musiała opracować zdjęcia, montaż oraz emisję czterech filmów promocyjnych w telewizji ogólnopolskiej, nagrać oraz wyemitować spoty radiowe w ogólnopolskiej stacji, tym razem było to RMF FM. W następnej kolejności przygotowaliśmy do druku ogłoszenia w prasie ogólnopolskiej oraz opracowaliśmy spoty multimedialne na telebimach w całym kraju.

Kampania reklamowa miasta Kutno obejmowała również projekt oraz wykonanie gadżetów reklamowych na potrzeby projektu, w tym wykonanie koszulek reklamowych. Kolejny raz okazało się, że nasz team jest gotowy na wielkie wyzwania. Szerokie kontakty, doświadczenie oraz dogłębna znajomość branży umożliwiły sukces różanego projektu.